شرکت روشنایی تیسان از سال ۱۳۸۵ در زمینه طراحی و اجرای پروژه های روشنایی معابر، بزرگراه، آزادراه، خیابان و … فعالیت دارد. تیسان این افتخار را داشته است که در طول ۱۶ سال فعالیت مداوم، خدمات خود را در اختیار مردم شریف ایران قرار دهد. شاید مجموعه ما یکی از معدود ترین شرکت های فنی مهندسی کشور باشد که توسط جمعی از متخصصین با تجربه و با هدف بهینه سازی مصرف برق کار خود را آغاز کرده است. تمامی پرسنل مجموعه تیسان به دنبال این هستند که زیباترین، جذاب ترین و کم مصرف ترین نورپردازی را برای محیط پیرامون شما به وجود آورند. متخصصین مجرب این مجموعه همواره تلاش کرده‌اند محصولات و خدمات خود را با بهترین کیفیت طراحی و اجرا نمایند. همکاری با معتبرترین شرکت‌ها، سازمان های دولتی و خصوصی، شهرداری ها و … نشان دهنده کیفیت بالای کار متخصصین تیسان است. شرکت ما بزرگترین وارد کننده محصولات نورپردازی و روشنایی از کمپانی‌های معتبر تایوان، چین و پاکستان است.

خدمات تیسان

تمامی قطعات و تجهیزات لازم برای نورپردازی و روشنایی در محیط‌های گوناگون در شرکت تیسان وجود دارد. بهترین پایه‌های چراغ خیابانی، با کیفیت‌ترین پروژکتورها در اندازه و طراحی های متنوع، کم مصرف ترین لامپ‌ها و زیباترین هالوژن‌ها در مجموعه ما برای مشتریان گرامی ارائه می‌شود. تیسان آماده همکاری در زمینه پیاده سازی روشنایی در فضاهای داخلی و بیرونی است. این شرکت سابقه طولانی در زمینه طراحی روشنایی محیط های اداری و تجاری، معابر و نورپردازی نماهای داخلی و خارجی دارد. همچنین در این مجموعه اجرای سیستم های امنیتی نیز انجام می‌شود. در این برند معتبر نورپردازی متناسب با سفارش و سلیقه مشتری انجام می‌شود. در شرکت فنی مهندسی تیسان انواع مختلفی از نئون فلکس، چراغ‌های نواری و استخری طراحی و تولید می‌شوند. همچنین در این مجموعه سنگ های نورانی و بهترین نماتاب ها برای مشتریان عزیز عرضه می‌گردند.

چرا به تیسان اعتماد کنیم؟

داشتن شهری زیبا با جلوه‌های جذاب یکی از آرزوهای بشر در طول تاریخ بوده است. نورپردازی و استفاده از قدرت روشنایی یکی از ابزار بشر برای رسیدن به این آرزو است. متخصصین تیسان با استفاده از به روزترین فناوری ها و علوم روز دنیا در تلاش هستند تا در زیباسازی محیط شهری و مسکونی اثرگذار باشند. البته مجموعه ما در راستای رسیدن به این هدف هیچگاه به محیط طبیعی و زیستگاه انسان آسیب وارد نمی‌کند. تمامی فعالیت های این برند معتبر بر اساس استانداردهای محیط زیست انجام می‌شود. ما سعی می‌کنیم با کمترین مصرف برق بهترین نورپردازی را داشته باشیم. هدف بزرگ کارکنان تیسان بهبود کیفیت زندگی هم وطنانمان با اجرای بهترین پروژه‌های روشنایی در سطح شهر است.

همکاری با مجموعه‌های معتبری مثل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شهرداری تهران، شرکت نفت فلات قاره ایران، هواپیمایی کل کشور، سازمان هواشناسی کشور، مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی، شرکت توزیع برق و … نشان دهنده اعتبار شرکت تیسان است. اجرای ۲۷۳ پروژه شاخص در سطح کشور نشان دهنده اعتماد به مجموعه تیسان است که موجبات افتخار ما را فراهم می‌کند. شرکت تیسان آماده است تا هرگونه محصولات، خدمات، مشاوره‌ها و هر چیزی که به شما کمک می‌کند تا نورپردازی بهتری داشته باشید، در اختیارتان قرار دهد.